Kurumsal

 

Halavet Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Üretmekte olduğu yenilebilir Gıda Jelatini ve Kolojen Hidrolizatı gibi yüksek katma degerli ürünlerle, basta Gıda sektörü olmak üzere, Türkiye’nin dünya pazarlarındaki rekabet gücünü arttırmaya yönelik ürünler gelistiren ve sektörün diger sektörlerle entegrasyonunu hedefleyen yenilikçi bir firmadır.

Üretiminin tüm asamalarında gıda güvenligi esaslarına tam uyumlulugu kalite politikası olarak belirleyen ve üretiminde %100 izlenebilir hammadde kullanmayı hedefleyen Halavet Gıda, alanında uzman ve dinamik kadrosuluyla modern teknolojinin sundugu tüm imkanları kullanarak çevre dostu olarak üretim yapmaktadır.

 

MİSYON
Grup şirketlerimizin oluşturduğu ve birbirini tamamlayan ekosistemimizde sahip olduğumuz değerli hammaddeleri kullanarak katma değeri yüksek ürünlerin üretilmesini sağlamak ve en uygun pazarlama stratejileri ve dağıtım kanalları ile tüketicilerle buluşturmaktır. Ülkemizin gıda, tarım ve medikal alanlarındaki dışa bağımlı know-how ve organik temelli üretim teknolojileri ihtiyacının karşılanmasına yurt İçinde kendi ar-ge faaliyetlerimiz ve mühendisliğimizle katkıda bulunmak birincil hedefimizdir.

VİZYON
Alanında yetişmiş insan kaynağımız ve sahip olduğumuz hammaddelerden aldığımız güçle, ülkemizin girdi tedarik stratejisinde belirtilen gıda, tarım ve medikal gibi alanların faaliyet gösterdiğimiz kollarındaki üretimimizle ithalata olan bağımlılığı minimuma indirerek bu alanlarda Türkiye’de lider markalara sahip olan öncü kurum olmaktır.

DEĞERLERİMİZ
Halavet Gıda San ve Tic. A.Ş. olarak asla vazgeçemeyeceğimiz temel değerlerimiz;
İnsana Saygı, Güvenilirlik, Yenilikçilik, Sosyal ve Çevresel Sorumluluk, Müşteri Odaklılık, Sürekli Gelişim, Sağlıklı İletişim,..
Kısacası Siz’ler için, Siz’lerle birlikte var olmak !